חיפוש
RSS

בלוג

טעינת ביג טוק פרטנר

ניתן להטעין סים של פרטנר בקישור הבא :

https://tokman.co.il/%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%A0%D7%A8

טעינת טוקמן סלקום

ניתן להטעין סים של סלקום בקישור הבא :

https://tokman.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%92%D7%91%D7%9C%D7%94-70gb-%D7%92%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%94-2

מטעינים טוקמן באתר tokman.co.il

הטענת טוקמן

באופן טבעי, כאשר מדברים על השימוש בטוקמן, חייבים לדבר גם על הצד הפרקטי שלו - הטענת טוקמן. שכן, בעוד חבילות הסלולר שמציעות חברות הסלולר השונות יכולות, לכאורה, לפתוח בפניכם את האפשרות לדבר ולגלוש ללא כל הגבלה (ותכף נסביר מדוע השתמשנו במושג "לכאורה" בהתייחס לעניין ההגבלה), השימוש בטוקמן מחייב הטענת טוקמן, פעולה, שעל פניו נראית מסורבלת ומיותרת בימינו, אבל, בפועל, יכולה לסייע לכם לא רק בשמירה על מגבלות תקציב ספציפי, אלא גם יכולה לעזור לכם לסייג את השימוש בטלפון, במקרים בהם אתם חשים ש"קצת" נסחפתם...

הטענת טוקמן מול שימוש בחבילות שנראות בלתי מוגבלות

מרבית חברות הסלולר מציעות לכם חבילות שנראות בלתי מוגבלות (או, לכל הפחות, נראה כי תספקנה לכם לתקופת זמן מכובדת למדי). בפועל, מה שקורה הוא, שאמנם, החבילה, לכשעצמה, משתלמת, אבל כל חריגה ממנה (ותהיה הזעירה ביותר), עלולה לעלות לכם לא מעט. כך שגם אותן חבילות עצומות ו"משתלמות" ממבט ראשון, מתגלות כתרגיל שיווקי מוצלח למדי, שממנו (איך לא?) נהנית חברת הסלולר, אתם - קצת פחות. הטענת טוקמן, לעומת זאת, מחברת אתכם למציאות ולתקציב שלכם - אתם יודעים בדיוק כמה זמן שיחה / גלישה עומד לרשותכם, ואין הפתעות לא נעימות בסוף החודש, עם תשלום החשבון.

הטענת טוקמן - היכן משתלם יותר לעשות זאת?

בואו ניקח אתכם עוד צעד נוסף קדימה, בנוגע לכדאיות הטענת טוקמן ולחברות הסלולר. הגיונית לגמרי, חברת סלולר המאפשרת לכם הטענת טוקמן, תרצה להכווין אתכם לבחירה בתוכניות המשתלמות ביותר עבורה, אותן חבילות שעשויות להיות הרבה פחות משתלמות עבורכם. לכן, יהיה חכם בהרבה יותר להטעין את הטוקמן שלכם באמצעות שירותיה של חברה חיצונית ועצמאית, המסוגלת להציע מגוון רחב של חבילות הטענת טוקמן, ללא "ניתוב" שיווקי שמשרת את מטרותיה-היא.

זוכרים את הטוקמן

טוקמן

זוכרים את הטוקמן, אותו אמצעי של שנות ה-2000, שבאמצעותו היו ההורים שולטים על בני הנוער על מנת שלא ינפחו את חשבון הסלולר שלהם אל מעל ומעבר? ובכן, עבור רבים מאיתנו, טוקמן אינו נחלת העבר, אלא אמצעי לגיטימי ויעיל לעמידה בתקציב התקשורת המתוקצב בקפידה. נכון, לכאורה, כיום, לאור התחרות בשוק הסלולר והמחירים הנמוכים להפליא, השמירה על המסגרת תקציבית קלה הרבה יותר מבעבר, אולם, במיוחד על רקע ההתמכרות של כולנו (ילדים, בני נוער ואנשים בוגרים, כאחד) למכשיר הטלפון החכם (שכידוע, כיום, הוא חכם בהרבה יותר ממה שהיה בעבר), לא יזיק לנו, מידי פעם, להציב לעצמנו גבולות, גם אם (וכאשר) אנחנו יכולים להרשות לעצמנו שלא לעשות זאת...

אז למה דווקא טוקמן?

טוקמן מספק לנו דרך קלה, יעילה ומהירה לשלוט בעלויות התקשורת שלנו. ובינינו, מי לא מצא את עצמו אומר בחצות - "רק עוד רבע שעה בפייסבוק...", וגילה, "רבע שעה" לאחר מכן, שהשעה 04:30, ואת הזמן שהוא היה אמור להקדיש לשינה, הוא הקדיש לשוטטות חסרת מטרה באינספור קבוצות פייסבוק ופרופילים? זה קורה לכולנו, ולעיתים קרובות, כך שאין כל ספק, כי טוקמן, בייחוד בשל יכולתו להגביל ולהציב מסגרת תקציבית מסוימת, יכול לשמש אותנו בתור אותו "מבוגר - אחראי" שמסייג את השימוש שלנו בטלפון, בין אם בנוגע לכמותן ולאורכן של שיחות הטלפון שאנחנו מנהלים באמצעותו ובין אם בנוגע לשימוש ברשת.

איפה מטעינים טוקמן?

אם הזכרנו קודם התפתחויות, חשוב לדעת, כי, כיום, כל אחת מחברות התקשורת הסלולארית הפועלות בישראל מציעה מסלולי וחבילות טוקמן פריפייד משלה, שמתאימות ללקוחותיה. אולם, יחד עם זאת, לדעתנו, חכם ויעיל בהרבה יותר להטעין טוקמן על ידי שימוש בשירותיה של חברה חיצונית, בלתי תלויה ועצמאית, שמסוגלת להציע מגוון רחב של חבילות לטעינת טוקמן, וזאת, מבלי לנסות ולנתב אתכם לחבילות המשתלמות לה ביותר.

טעינת טוקמן

טעינת טוקמן

 

אם מישהו (בטעות) היה בטוח, שהותרנו מאחורינו, אי שם, לפני יותר משני עשורים, את עניין הטוקמן וטעינתו, השנים האחרונים שבו והוכיחו לו כי אין חדש תחת השמש, וכל מה שהיה - הוא שיהיה. רגע... באמת? האם אותה טעינת טוקמן שהכרנו בעבר, היא זו שמשרתת אותנו גם כיום? לאחר כל המודרניזציה והטכנולוגיה, לאחר ההתקדמות הגדולה בתחום הטלפונים החכמים? מסתבר, שאל דברים נוחים ופתרונות קלאסיים אנחנו נוטים לחזור, במיוחד, שבמקרים מסוימים, הפתרונות המסורתיים משמשים אותנו טוב יותר מהאופציות החדשות.

טעינת טוקמן - למי היא מציעה פתרון?

לאט לאט, מבלי שהרגשנו, חלקים גדולים יותר ויותר מחיינו נסבים מסביב לטלפון, הן בתפקידו המסורתי - המקורי כמכשיר שמוציא ומקבל שיחות, והן כאמצעי לתקשורת מהסוגים השונים שאנחנו מנהלים עם הסביבה - גלישה ברשת, שימוש בתוכנות מסרים מיידיים (כמו ווטסאפ, הודעות SMS והמסנג'ר של פייסבוק). לא מפתיע, אם כן, כי יש מקרים בהם נחוש כי איבדנו את השליטה על ההוצאות הנלוות לתקשורת מהסוגים השונים, כמו גם נאבד שליטה על משך הזמן שבו אנחנו משתמשים במכשיר הטלפון. טוקמן (וכתוצאה מכך, גם טעינת טוקמן) מאפשרים לנו להכניס את צריכת התקשורת וההוצאות הנלוות לה לערוצים נורמטיביים ושפויים יותר, תוך שהם מפנים את תשומת הלב שלנו לשימוש המבוקר במכשיר.

טעינת טוקמן אצל חברת סלולר ספציפית או אצל חברה שמאפשרת בחירה?

על אף שכל אחת מחברות התקשורת הסלולארית מציעות מסלולי וחבילות טוקמן פריפייד משלהן, לטעמנו, קל וחכם הרבה יותר להטעין את הטוקמן באמצעות חברה חיצונית ובלתי תלויה, שיכולה להציע לכם מבחר גדול של חבילות טעינת טוקמן, מבלי לנתב אתכם דווקא לחבילה המשתלמת ביותר מבחינתה. במקום כזה, תוכלו לבחון את הכדאיות בחבילות הטעינה השונות, כמו גם לרכוש חבילת טעינה המותאמת בדיוק לצרכים הספציפיים שלכם.

טעינת טוקמן הוט מובייל

הוט מובייל

מה היתרון של טוקמן על פני חבילות אחרות בהוט מובייל? איך שולטים בחשבון הסלולר?

סים טוקמן מאפשר לבצע שיחות, לקבל הודעות ולגלוש באינטרנט מהמכשיר הנייד בלי להתחייב לתשלום חודשי קבוע כל חודש. יתרה על כך, הטענת טוקמן מתבצעת כיום בצורה פשוטה ונוחה מאי פעם ואפשר לנצל אותה בשלל חבילות סלולר משתלמות.

רוצה סים טוקמן של הוט מובייל?הנה הפתרון שחיפשת!

האתר שלנו מאפשר לך להטעין סים טוקמן באופן מאובטח וידידותי.

היתרונות של טוקמן

הטענת סים טוקמן היא בדיוק מה שמשתמשי ניידים צריכים על מנת לשלוט בחשבון הסלולר החודשי שלהם. במקום להתחייב לטווח ארוך, אפשר לבחור מלכתחילה בין שתי אפשרויות אטרקטיביות.

אפשרות אחת למשל היא להטעין את הסים כדי לבצע שיחות והודעות ללא הגבלה, עם אינטרנט ל-30 יום בנפח גלישה שמשפיע על המחיר. מנגד, אפשרות אחרת היא להטעין כספית שיחות והודעות לעד 190 יום.

הטוקמן הבא שלך כבר כאן

אם יש לך צורך להשיג או לטעון סים טוקמן של הוט מובייל במחיר נוח, ביכולתך ללחוץ כאן, להוסיף את החבילה הנכונה לסל הקניות ולהזמין אונליין.

טעינת טוקמן 019

019

איך מטעינים טוקמן? מה ההבדל בין אפשרויות שונות להטענת טוקמן?

הטענת טוקמן מתבצעת כיום בהתאם לצרכים של קהל היעד ואופי השימוש. כמו כן, כדאי להביא בחשבון את ספקית הסלולר והחברה. כך ניתן להטעין טוקמן באופן משתלם ולחסוך בהוצאות או בהתחייבות מיותרת.

המקום שלך להטענה משתלמת

אם חשוב לך שההטענה תתבצע מהר וגם באופן משתלם, הגעת למקום הנכון.

אופציות להטענת סים 019

חברת הסלולר 019 מאפשרת רכישת סים בעלות נמוכה ואפשרויות שימוש מגוונת. מבחינת הטענה, האופציה הראשונה היא שיחות והודעות ללא הגבלה כולל גלישה באינטרנט למשך 30 ימים. כאן נפח הגלישה משפיע על המחיר, אך העסקה בכל מקרה משתלמת.

לשם השוואה, האפשרות השנייה היא הטענה כספית. זו חבילה שמתאימה לשיחות והודעות, אך בה הניצול הוא עד 180 יום והיתרה יורדת בהתאם לשימושים.

הסים הבא שלך יהיה משתלם יותר!

האתר שלנו מאפשר לך להטעין כרטיסי טוקמן מובילים בצורה אינטואיטיבית ונוחה. כעת, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ כאן ולבצע רכישת SIM או הטענת סים טוקמן של 019 בהקדם!

טעינת טוקמן סלקום
אם אתם שוקלים ללכת על סים טוקמן חדש אתם חייבים להכיר את היתרון המרכזי שלו
טעינת פריפייד פלאפון
טעינת פריפייד פלאפון , איך זה עובד?
סינונים
Sort
display